Lupénka a průměrný věk.

Máte problém a nevíte si rady? Zlobí vás lupenka? Zde se ptejte na problémy s lupenkou , a dostanete odpověď.
POZOR tyto informace , nenahrazují ordinaci lékaře.

Lupénka a průměrný věk.

Příspěvekod Fany » 01 lis 2009 20:43

Dnes mě zarazila jedna reportáž na TV Nova,kde bylo řečeno,že lidé s lupénkou se v průměru dožívají o 20 let méně,než lidé zdraví :( ..nemáme to dobré vyhlídky..co jsi o tom myslíte?..já to nemůžu srovnávat,jsem jediný z rodiny co má lupénku a v mém okolí ani nikoho neznám,takže nevím,jak mladí(staří) lidé s lupénkou umírají..a hlavně mi nejde do hlavy na co?..na co by měla lupénka tak zásadní vliv,že by zkracovala život???
Fany

Re: Lupénka a průměrný věk.

Příspěvekod dolhe » 01 lis 2009 21:01

Fany píše:Dnes mě zarazila jedna reportáž na TV Nova,kde bylo řečeno,že lidé s lupénkou se v průměru dožívají o 20 let méně,než lidé zdraví :( ..nemáme to dobré vyhlídky..co jsi o tom myslíte?..já to nemůžu srovnávat,jsem jediný z rodiny co má lupénku a v mém okolí ani nikoho neznám,takže nevím,jak mladí(staří) lidé s lupénkou umírají..a hlavně mi nejde do hlavy na co?..na co by měla lupénka tak zásadní vliv,že by zkracovala život???

Taky mne to dostalo,je mi 40 tak abych už začal psát pomalu testament... :mrgreen: prosím udělejte mi v tom jasno. :idea:
dolhe

Příspěvekod Fany » 01 lis 2009 21:05

..no mě je 35:-)..lupénku mám dvacet let..
Fany

Příspěvekod sebina » 02 lis 2009 09:11

lidi já nevím, ale myslím, že to bude snaha o vyvolání paniky .... řekla bych že to má souvislost se zmiňovanou biologickou léčbou v reportáži. Je drahá, ale když vyhlásí že o 20 let dřív umřeme, tak o ní začnem přemejšlet.
sebina

Příspěvekod Fany » 02 lis 2009 10:28

..čekal jsem víc reakcí..sem asi moc lidí nechodí :( ..nemáte nikdo příklady ze svého okolí?..dědečka co má lupénku a je mu devadesát?..ať mám klid :? ..nebo ví někdo o nějakých seriozních průzkumech na tohle téma?
Fany

Příspěvekod pucik. » 02 lis 2009 20:22

Ahojík. :D Taky mě to zarazilo, myslím,že to říkat neměli,dost lidí na to bude myslet. Lupču má můj taťka -bylo mu dvacet ,když ji dostal a teď je mu šedesát dva a zdravím jen překypuje. Já ji mám od třech let a teď je mi třiatřicet a taky se nějak necítím špatně. Myslím, že asi chtěla být Nova nějak zajímavá.Tak čus,čus,čus. :mrgreen:
pucik.

Příspěvekod sebina » 03 lis 2009 09:03

Moderátore ....dere se mi spousta slov pod prsty, ale nic co by správně vystihlo můj i manželův pocit z tvýho psaní (recitovala jsem nahlas)....snad jen ....DÍKY
sebina

Příspěvekod Fany » 03 lis 2009 11:27

..ahoj moderátore :wink: ..předem musím napsat,že nejsem ona,ale on :D :D ..jinak mám podobnej názor jako ty a jen jsem to asi potřeboval slyšet od někoho jiného..mám lupenu 20 let a nikdy jsem se ji nijak zvlášť nezabýval,krom jednoho pobytu v lázních a myslím,že jsem dělal dobře..prostě jsem ji ignoroval.. 8) ..budu ji ignorovat i nadále a snad ji udržim na uzdě jako do teď..dík za tvuj příspěvek..hodně mi to pomohlo..podle mě je nejdůležitější lék na lupénku POHODA na duši..
Fany

Příspěvekod Nora » 03 lis 2009 14:28

Moderator je nas nejlepsi kortikoid a to bez vedlejsich ucinku. Je bez predpisu, je zadarmo a zabira okamzite na vsechny druhy lupenky.

Zdravi Nora
Nora

Příspěvekod Dano432 » 09 pro 2009 08:45

Tak zase nejaký ten článoček ...
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/186469-nelecena-lupenka-muze-vyrazne-zkratit-lidsky-zivot.html
Ale s úsmevom to ide aj tak všetko najlepšie.
Dano432

Příspěvekod Fany » 09 pro 2009 15:02

..vypadá to,že na tom asi něco pravdy bude..o tom odlupování buňek na vnitřní straně cév slyším poprvé..no je fakt,že to na optimismu nepřidá :roll: ..zajímala by mě nějaká odborná studie na tohle téma..
Fany

Zpět na Dotazy a odpovědi